Залучення Путіним військових з Північної Кореї призвело до появи ще одного важливого актора на геополітичній арені.


Український журналіст та військовий кореспондент Роман Бочкала висловив думку, що присутність північнокорейських військ у Росії стала справжнім тригером для південних корейців. Він впевнений, що вони вжитимуть всіх можливих заходів, аби підтримати Україну в прагненні відправити цих солдатів "на концерт до Кобзона".

Південна Корея займає одне з провідних місць у світовій індустрії озброєння, потрапляючи до десятки найбільших виробників зброї. Країна має надзвичайно потужний військово-промисловий комплекс і стає першою у світі, яка активно розпочинає серійне виробництво лазерної зброї. Цей процес стартує вже в цьому році. Компанія Hanwha Aerospace стверджує, що їхня нова розробка є економічно вигідним та ефективним рішенням для нейтралізації ворожих безпілотників. Вартість одного пострілу становитиме лише 3,5 тисячі доларів, що є незначною сумою в порівнянні з іншими системами протиповітряної оборони, не кажучи вже про традиційні ракетні комплекси.

Корейці зуб дають, що їх лазер буде смажити ворожі безпілотники майже зі стовідсотковою гарантією. Знищуючи двигуни або інше електрообладнання протягом 10-20 секунд від пуску.

Треба розуміти наступне. Щоб там не вирішив Трамп, а війна з рашкою нікуди не дінеться. Та триватиме у тому чи іншому вигляді рівно стільки скільки існуватиме рашка. А тому надійні союзники в довгу нам дуже потрібні. І не тільки за океаном. Добрих друзів багато не буває. Південна Корея має стати таким другом для України.

І я дуже радий, що відповідні процеси зараз почали активно відбуватися. Мости дружби наводяться по повній програмі! І всі все скоро побачать.

У свій час Черчилль не міг переконати Рузвельта вступити у Другу світову війну, поки японці не атакували Перл-Харбор. Після цього США активно втрутилися у конфлікт. Для південних корейців тригером стало те, що їх ворожі північні сусіди почали співпрацювати з агресором.

Південна Корея як ніхто зацікавлена, щоб всі військові туристи, з отриманим досвідом ведення сучасної війни, відправились не назад у Пхеньян, а на концерт кобзона -- співати "аріран". Є така популярна півчнінчо-корейська пісня.

Related posts