Як не слід прати: які рекомендації є найневдалішими - Рекомендації.
У мережі можна побачити чимало лайфхаків щодо прання, втім деякі з них здатні погубити пральну машинку, чи погано відіпрати речі, тому їх краще уникати та не використовувати.
Деякі популярні "поради" щодо прання не завжди виявляються ефективними і можуть не забезпечити належний рівень чистоти одягу, повідомляє "РБК-Україна". Які саме ці лайфхаки і чому варто їх обходити стороною – дізнайтеся далі.
Читайте також 5 дивовижно брудних місць, які ви не помічаєте: час їх почистити
Щоб покращити властивості прального порошку, радять додавати бікарбонату соди, однак від цієї ідеї треба відмовитися. У такому випадку краще брати меншу кількість порошку й додавати харчову соду. Вона здатна допомогти видалити плями, однак дерматологи попереджають, що вона може викликати висипання та почервоніння на шкірі.
Якщо вам терміново потрібно випрати одяг, деякі пропонують використовувати гель для душу. Проте, він не може замінити пральний порошок у видаленні забруднень. Гель неефективно справляється з брудом та мікробами і навіть може викликати шкірні реакції. Рекомендується обирати рідкі пральні засоби, які забезпечують більш якісне очищення тканин.
Використання миючого засобу для посуду замість рідкого прального засобу категорично не рекомендується, адже це може призвести до подразнення шкіри. Такий засіб утворює надмірну піну і негативно позначається на функціонуванні пральної машини.
Лайфхаки, що можуть зашкодити процесу прання / Фото Pexels
Декілька рекомендацій вказують на можливість обходитися без прального порошку, проте без нього одяг не стане чистим, а залишиться просто вологим і забрудненим. Це свідчить про те, що без відповідного миючого засобу ви марнуватимете кошти на воду та електроенергію.
Деякі люди можуть спробувати розчиняти порошок у воді, щоб запобігти його засміченню в пральній машині. Проте, варто уникати такого підходу і віддавати перевагу рідким миючим засобам. Вони є більш ефективними та економічними.