Входження КНДР у конфлікт з Україною: чи здатні Сполучені Штати зупинити Кім Чен Ина? -- online.ua
Вето, накладене Путіним на ініціативу ООН щодо моніторингу санкцій, свідчить про його наміри встановити тривалі партнерські відносини з Північною Кореєю.
Згідно з інформацією від джерел у виданні, на даний момент адміністрація американського президента Джо Байдена виявляється безсила у спробах стримати посилення співпраці між Пхеньяном і Москвою.
Анонімні джерела відкрито вказують на те, що США не змогли досягти жодного успіху у стримуванні північнокорейських програм, пов'язаних із розробкою ядерної зброї та балістичних ракет.
Це, по суті, свідчить про те, що Вашингтон не має стратегій, щоб запобігти відправці північнокорейських військових до України.
Більше того, підкреслюється, що американські санкції не мають ефекту, а Кім Чен Ин не звертає уваги на всі запрошення адміністрації президента США Джо Байдена до діалогу.
Як уже згадувалося раніше, у 2024 році російський диктатор Володимир Путін наклав вето на програму ООН з моніторингу санкцій щодо Північної Кореї, яку він раніше підтримував. Таким чином він дав зрозуміти, що розраховує на довготривалу співпрацю з Пхеньяном.
Офіційний Вашингтон вважає, що солдати РФ можуть отримати від загартованих у боях російських військ бойову підготовку і технічні знання про західні системи оборони, щоб потім забрати їх у свою країну.