Вибори в Сполучених Штатах: чи стали вони причиною соціального розділення?


Американські вибори: підсумки та фактори впливу. Мій колега Дмитро Анопченко з Вашингтона поділиться останніми новинами щодо результатів голосування.

Віктор Прохоров, штат Вашингтон:

Моє оточення, в якому я спілкуюся, є досить відкритим і толерантним. Хоча думки справді поділилися, адже це право кожної людини. Я зауважив, що особливо це стосується тих, хто займається аналітикою чи дослідженнями — їхні погляди часто обґрунтовані фактами та позиціями. Проте варто зазначити, що агресії у наших дискусіях, принаймні, не було.

Михайло Балагутрак, штат Техас, США:

Це дійсно так. На моїй вулиці є люди, які щиро підтримують Трампа, але вони просто уникають спілкування з іншими. Багато людей, особливо ті, хто товаришує, взагалі не піднімають теми політики, адже це може призвести до серйозних суперечок.

Дмитро Божко, штат Флорида:

Я не бачив персонально таких, скажімо, бійок, але в онлайні сварки доволі потужні відбуваються, навіть серед української громади тут, у Флориді.

Олена Леончук, південна частина штату Кароліна:

Люди більш-менш уникають розмовляти на цю тему з людьми, які знають, що вони в різних таборах. Я була в якихось таких дискусіях, але дуже часто вони зводяться до того, що люди просто не можуть погодитися ні з чим.

Влад Дерунов, штат Невада, США.

У колі моїх знайомих подібних ситуацій, здається, ніхто не зазнавав, проте я неодноразово чув про такі випадки. Навіть сусіди влаштовували суперечки, активно обмінюючись думками. Це може призвести до певних змін у житті після виборів.

Ольга Новінська, штат Аризона:

Ситуація стає досить напруженою, коли йдеться про вибори. Я зустрічав безліч випадків, коли навіть нові пари, які тільки починають знайомитися, надають великого значення політичним поглядам одне одного: чи ти підтримуєш демократів, чи республіканців. Іноді другого побачення може не бути через різницю в політичних переконаннях та поглядах.

Андрій Павлюк, штат Північна Кароліна.

Related posts