Ваші руки виглядатимуть молодо завдяки цим нескладним методам.


Про це інформує РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на портал GB News.

Терапевт Адель О'Донох'ю пояснила, що руки зазнають старіння швидше, ніж обличчя, через постійний вплив факторів навколишнього середовища, таких як ультрафіолетове випромінювання та агресивні хімічні речовини.

Вона наголосила на важливості щоденного застосування SPF широкого спектра дії як ключової частини будь-якого догляду за руками.

Шкіра рук є тоншою і має менший вміст жиру, що сприяє її більшій вразливості до сухості та пошкоджень. Крім того, багато людей часто не приділяють достатньо уваги догляду за шкірою рук, що призводить до прискорення процесів старіння, таких як зморшки, пігментні плями та втрата еластичності.

Проте зберегти молодий вигляд не настільки важко чи затратно, як вважає багато людей.

Для зменшення видимих проявів старіння, виконуйте один раз на тиждень делікатний пілінг, щоб усунути відмерлі клітини шкіри та стимулювати регенерацію клітин.

Також, ведення здорового способу життя, що включає збалансовану дієту, насичену антиоксидантами, підтримання належного рівня гідратації та відмову від куріння, може суттєво покращити стан шкіри.

Слід завжди пам'ятати, що саме руки першими видають вікові зміни, тому ретельний догляд за ними сприятиме збереженню їх здорового, молодого та свіжого вигляду.

Подвійне очищення - це ключовий перший етап до отримання сяючої шкіри. Почніть свій ритуал догляду за шкірою з використання очищувального засобу на основі олії, щоб видалити макіяж, забруднення та надлишок шкірного сала.

Перші ознаки старіння шкіри можуть проявлятись з 25 років. Вже після 45 років починається так зване біологічне старіння - відбуваються незворотні зміни структури шкіри та порушення її функцій, що насамперед відбивається на руках.

З плином часу кількість естрогенів в організмі зменшується, шкіра стає менш зволоженою, знижується об'єм жирової тканини, а тонус м'язів слабшає.

Різноманітні гелі для душу, пральні порошки та засоби для миття посуду, які містять високий вміст поверхнево-активних речовин, пошкоджують водно-ліпідну мантію шкіри, викликаючи її зневоднення.

Відновлення колагену в шкірі рук до певної міри можна досягти, зокрема, змінивши спосіб життя. Наприклад, варто відмовитися від шкідливих звичок, як-от куріння. Тютюнопаління є прямим чинником, що сприяє втраті колагену.

Related posts