План Зеленського слугує інструментом для управління трьома ключовими аспектами: конфліктом, дипломатичними переговорами та настроями західної еліти, - вважає Постернак.


Існує політика, що діє на хижацьких засадах, та політика, що існує в медіа-просторі як віртуальна конструкція. Коли для більшості населення розрив між цими двома вимірами стає надто помітним, концепція перетворюється на ілюзію. "План перемоги" президента Зеленського став вже третім концептуальним підходом з боку Банкової, після "формули миру" і "Глобальних самітів миру". Цей план виглядає як вимушений, екстрений та закритий проект, - зазначає у своєму пості в Фейсбуці політтехнолог Олег Постернак, інформуючи UAINFO.org.

На мою думку, його завдання полягає в тому, щоб створити певну стратегічну основу для конфлікту, що, безсумнівно, є корисним. До цього часу війна розгорталася у режимі "з події в подію", а дії Заходу були продиктовані тактичними розрахунками.

Також зверніть увагу: Зеленський у парламенті ознайомив з Планом перемоги України. Які його основні пункти?

Але чи всі ці 5 пунктів можуть бути беззаперечно прийняті США та чотирма нашими європейськими союзниками? Страх глобальної війни робить Захід заручником свого обережного оборонного егоїзму чи сурогатних конструкцій (по типу "Україна буде в НАТО", але ж коли?).

План Зеленського - це спосіб контролювати три речі: війну, переговори і настрої еліти країн Заходу. Це спроба переконати Захід дати ще один шанс війні", - завершує експерт.

Related posts