Інноваційні технології: військовослужбовець ЗСУ поділився досвідом використання дронів-перехоплювачів.
Волонтери та представники громадських організацій разом із військовими розпочали розширення виробництва дронів-перехоплювачів. Ці пристрої насправді сприяють боротьбі з російськими агресорами в сфері аеророзвідки.
Заступник командира батальйону ударних БпАК "Ахіллес" 92 ОШБр Олесь Маляревич у програмі 24 Каналу зазначив, що кількість російських розвідувальних безпілотників дійсно зменшується. Ворог змушений виготовляти та закуповувати їх у значно більших обсягах.
Військовослужбовець поділився, що основною метою підрозділів ударних безпілотних авіаційних комплексів, зокрема батальйону "Ахіллес", є ліквідація російських розвідувальних літаків, адже вони виконують функцію "очей" супротивника.
Якщо їх немає, тоді всі рухи українських оборонців на землі залишаються непоміченими. Після цього прицільно не прилітають КАБи, артилерія, ударні дрони, такі як "Ланцет", та інша зброя.
За словами Маляревича, технологія працює 2 - 3 тижні. Потім росіяни розуміють, що зробили Сили оборони, аби їх знищувати. Відповідно шукають методи протидії.
Вже навіть РЕБ на літаки ставлять. Але якщо його включити, то сам літак впаде. Відповідно він переходить у режим радіомовчання, просто собі рухається, включається РЕБ і "гасить" наш дрон, - поділився заступник командира батальйону ударних БпАК "Ахіллес" 92 ОШБр.