Ви притягуєте хвороби, але це не єдина причина: чому варто уникати фрази "на здоров'я"?
Експерти в галузі езотерики категорично відмовляють від вживання цього виразу.
Взаємодія між людьми майже завжди передбачає певний обмін - ми часто щось віддаємо або позичаємо іншим, а вони роблять те ж саме з нами. Видання УНІАН досліджує, в яких ситуаціях вживається фраза "на здоров'я" і чому її вживання може бути недоречним.
Раніше ми говорили про те, чому не можна говорити "ні за що".
Чому варто уникати висловлювання "на здоров'я" - погляд езотериків.
Експертка в області езотерики, відома під псевдонімом "Зеленоока відьма", поділилася з УНІАН своїми міркуваннями про те, чому не варто вживати фразу "на здоров'я" у відповідь на подяку. Вона пояснила, що на підсвідомому рівні це може призвести до передачі вашої енергії та здоров'я іншій людині. Частина "на" сприймається як запрошення до отримання, в результаті чого ми неусвідомлено ділимося своїми благами з іншими.
Сучасна відьма Кіра Чорна поділяє цю точку зору та додала, що може розповісти про коріння цієї прикмети:
Ця традиція бере свій початок з давніх епох. Вважається, що коли хтось виголошує "на здоров'я" у відповідь, він насправді дарує щось цінне - здоров'я та добробут.
Наприклад, коли ви вимовляєте "на пам'ять", то ви говорите людині: "Це тобі на пам'ять". Мовляв, на тобі щось, щоб ти мене пам'ятав. Тут так само: на тобі моє здоров'я, на тобі мою удачу. Усі слова мають значення. Важливо пам'ятати про те, що все, сказане вами, матиме значення саме так, як ви скажете - слова мають силу.
Якщо людина говорить "дякую" - це означає, що людина просить спасіння, тобто "спаси Боже". Якщо вона вимовляє "дякую", то вона буквально дарує благо тому, до кого звертається. Якщо ви не знаєте, як замінити фразу "на здоров'я", то краще говорити саме "дякую" або "дякую". У разі, коли зовсім не виходить себе зупинити й хочеться сказати "на здоров'я", то бажано це вимовляти тільки на адресу близьких людей, яким ви справді бажаєте здоров'я.
Сила слів розкривається лише тоді, коли ви в них вірите. Проте навіть без цієї віри слова все ще володіють значенням. Коли вони супроводжуються енергетичним імпульсом, результати все ж можуть бути вражаючими.
Чому не слід вживати фразу "на здоров'я" – інші народні вірування.
Існує народна віра, що не слід промовляти слова "на здоров'я", коли хтось вживає їжу. Наприклад, якщо вам висловили подяку за смачний обід або вечерю, краще відповісти "будь ласка", оскільки в іншому випадку, за повір'ям, людина разом з їжею може "втратити" своє здоров'я. Також вважається, що це висловлювання може стати причиною неприємностей – варто лише згадати про здоров'я, як людина раптом починає відчувати нездужання.
Враховуючи ці рекомендації, слід пам'ятати: найкраще висловлювати вдячність словами "спасибі" або "дякую", коли вам щось пропонують. Якщо ж ви робите подарунок, і хтось дякує вам, в такому випадку можна відповісти "будь ласка" або "будьмо здорові" без використання частки "на", що допоможе уникнути будь-яких негативних наслідків.
Можливо, вам буде цікаво дізнатися про новини: