На Android з'явилася нова можливість, що дозволяє забезпечити безпеку смартфона від викрадення.


Після оголошення на конференції I/O 2024 у травні, компанія Google розпочинає інтеграцію трьох нових функцій для захисту від крадіжок на пристроях Android версії 10 та вище через платформи Google Play.

Про це пише РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на сайт останніх новин про Google та Android 9to5Google.

Що відомо про нову опцію Щоб активувати їх, знайдіть пункт "Захист від крадіжки" в налаштуваннях вашого Android-пристрою або перейдіть на оновлену сторінку сервісів Google, вкладка "Всі сервіси" та "Безпека даних та пристрою".

Оновлена секція налаштувань для захисту від крадіжок містить інформацію про "інтегровані механізми безпеки, які забезпечують захист ваших особистих даних у випадку викрадення пристрою".

Система блокування у разі крадіжки функціонує завдяки датчикам вашого пристрою, Wi-Fi з'єднанню та інтеграції зі смарт-пристроями. Вона здатна виявити, якщо хтось швидко вириває ваш телефон і намагається втекти, навіть коли пристрій активний і розблоковано.

Якщо це буде виявлено, "екран пристрою автоматично заблокується, щоб ніхто не зміг отримати доступ до ваших особистих даних".

Увімкнути цю функцію можна через налаштування (зображення: 9to5Google).

Блокування пристрою в офлайн-режимі активується, якщо ваш телефон було вкрадено, і зловмисник вимкнув інтернет, щоб уникнути можливості визначення його місцезнаходження.

Google вказує на два критерії:

З використанням

Ви вводите свій телефонний номер (який буде підтверджено під час налаштування) і відповідаєте на запитання для підтвердження особи. Це можна здійснити за допомогою телефону людини, якій ви довіряєте. Google вважає, що цей метод є більш швидким, ніж доступ до сервісу "Знайти пристрій".

Існує кілька способів заблокувати смартфон у разі його викрадення (фото: 9to5Google)

Ми також підготували інформацію про дев'ять методів, які можуть допомогти вберегти ваш iPhone від крадіжки.

Також мені надсилали інформацію про перелік звичайних речей, які можуть спричинити викрадення особистої інформації.

Related posts