Кардіохірург вказав на найефективніший метод, який допоможе зберігати спокій у напружених ситуаціях.
Існують моменти в житті, які можуть спровокувати стрес, активуючи в нашому організмі інстинктивну реакцію "боротися чи тікати". У таких ситуаціях буває непросто контролювати дихання і частоту серцевих скорочень, а також залишатися спокійним і врівноваженим.
Лікар розповів про свої методи збереження спокою в найскладніші моменти життя. Він підкреслив, що першочерговим є вміння бути готовим до різних ситуацій.
"По-перше, це етап підготовки. Перед тим як почати розглядати ситуацію, я аналізую три найгірші можливі варіанти розвитку подій та планую свої дії для кожного з них", - зазначив лікар.
Він додає, що навіть якщо ви не виконуєте серйозних операцій щодня, все одно варто знати про навички вирішення стресової ситуації.
"Коли я стикаюся зі стресом, я роблю глибокий вдих і аналізую справжню суть проблеми," - підкреслив він.
Також він рекомендує щось складне багатьох: реагувати без емоцій
Відновлення після стресу можливе завдяки прогулянкам на свіжому повітрі та заняттям медитацією.
"Життя сповнене викликів, і стрес — це неминуча частина цього процесу. Сприймайте ці моменти як шанси для зростання, проте не забувайте знаходити баланс, відновлюючи свої сили," - зазначив кардіохірург.
Краще уникати вживання потужних заспокійливих засобів, оскільки існують безпечні альтернативи для зняття напруги, які не зашкодять вашому здоров'ю.
Перед тим як почати прийом будь-яких медикаментів, важливо отримати консультацію у лікаря.
Крім загальної шкоди, яку завдає спиртне організму, алкогольні напої ще й притуплюють реакцію. Людина перестає тверезо оцінювати свої вчинки та навколишню картину світу.
Переїдання може послабити імунну систему людини, що призведе до захворювань, спричинених вірусами, бактеріями та грибам.