$1,2 мільйона та розкішний автопарк: ДБР виявило корупційні дії співробітників Голосіївського РТЦК.


ДБР викрило працівників Голосіївського РТЦК та СП міста Києва, а також трьох цивільних, які допомогли ухилитись від мобілізації тисячам військовозобов'язаних.

У них знайшли $1,2 млн готівкою та елітний автопарк, повідомляє "Українська правда" з посиланням на джерело в правоохоронних органах.

"Серед затриманих - начальник відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Михайло Ведмідь та колишній голова ВЛК Володимир Приходько, який уже мав підозру за аналогічні дії, був відсторонений від посади, але продовжив впливати на процеси. Працівники РТЦК, а також голова військово-лікарської комісії цього ж району створили злочинну групу, що надавала послуги чоловікам, які не мали бажання проходити військову службу", - сказано в повідомленні.

Створив команду цивільних, яка знаходила клієнтів, збирала потрібні документи і передавала їх до РТЦК.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 64 чиновники стали підозрюваними, а також анульовано більше 4 тисяч висновків про інвалідність, - повідомив Малюк.

Правоохоронці повідомляють, що клієнтам виготовляли пакети документів для військового обліку з метою їхнього зняття та виключення. Вартість таких послуг коливалася від 2 до 15 тисяч доларів США. Під час проведення обшуків у підозрюваних було знайдено документи та записи, що можуть свідчити про незаконні дії, пов'язані зі зняттям з військового обліку та ухиленням від мобілізації тисяч осіб, які підлягають призову. Крім того, було виявлено та конфісковано понад 1,2 мільйона доларів США та 45 тисяч євро в готівці. Як додатковий захід, правоохоронці вилучили 11 автомобілів класу люкс, кожен з яких оцінюється більш ніж у 100 тисяч доларів.

Фігурантам повідомили про підозру в організації, виконавстві та пособництві проханні та одержанні ними неправомірної вигоди за попередньою змовою групою осіб, що поєднано з вимаганням. Суд просять обрати їм запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

У цьому ж військкоматі було виявлено ще двох співробітників, які внесли неправдиву інформацію до Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів. Ці дані дозволяли ухилятися від служби в армії та виїжджати за межі країни. Обом особам висунули підозру в незаконному втручанні в роботу інформаційно-комунікаційних систем. Наразі розглядається питання про застосування запобіжного заходу у вигляді арешту.

Related posts