Новини міні-футболу

26–27 листопада відбулися ігри 3‑го і 4‑го турів першості Кобеляцької РО ВФСТ «Колос» з міні-футболу.

У матчах були зафіксовані такі результати:

— І ліга: «Іванівка» — «Молодь» — 3:3, «Лан» — «Проц-Енерго» — 0:4, «Сокіл-98» — «Челсі+Буцики» — 2:1, «Дашківка» — «Колос» — 2:3, «Сокіл» — «Маленькі сови-2» — 2:3, «Водник» — «Озера» — 4:2, «Молодь» — «Червоні Квіти» — 1:0, «Колос» — «Сокіл-98» — 2:2, «Озера» — «Сокіл» — 7:2;

— ІІ ліга: «Дніпро» — «Василівка» — 3:3, «Граніт» — «Маяк» — 2:1, «Колос» — «Легіон» — 2:8, «Фоворит» — «Гелексі» — 2:2, «Котовське» — «Ветеран» — 10:0, «Поділ» — «Оріль» — 3:2, «Василівка» — «Дрижина» — 0:5, «Маяк» — «Дніпро» — 3:7, «Легіон» — «Граніт» — 1:3, «Гелексі» — «Колос» — 7:2, «Ветеран» — «Фоворит» — 1:13, «Оріль» — «Котовське» — 0:5;

— ІІІ ліга: «Аграрій» — «Кірове» — перенесена, «Чорбівка» — «Лідер-1» — 6:3, «Канави-2» — «Поділ-2» — 2:1, «Газ-комплект» — «Олімпік» — 2:3, «Сокіл-2» — «Лідер-2» — 4:6, «Урожай» — «Сокіл ДЮСШ» — +:-, «Кірове» — «Придніпрянське» — перенесена, «Лідер-1» — «Аграрій» — 6:2, «Поділ-2» — «Чорбівка» — 4:2, «Олімпік» — «Канави-2» — 5:3, «Лідер-2» — «Газ-комплект» — 4:2, «Сокіл ДЮСШ» — «Сокіл-2»  — 1:6, «Урожай» — «Бродщина» — 2:1.

 

Турнірна таблиця

відкритої зимової першості з міні­-футболу

І ліга

Назва команди

І

В

Н

П

М

О

1

«Проц­Енерго» (Кобеляки)

3

3

0

0

15:5

9

2

«Колос» (Кобеляки)

4

2

1

1

16:6

7

3

«Водник» (Вільховатка)

3

2

1

0

15:7

7

4

«Озера» (Озера)

3

2

0

1

11:7

6

5

«Молодь» (Кобеляки)

3

1

2

0

6:5

5

6

«Іванівка» (Іванівка)

3

1

1

1

9:8

4

7

«Маленькі сови­2» (Кобеляки)

2

1

1

0

6:5

4

8

«Лан» (Шенгури)

3

1

1

1

6:7

4

9

«Сокіл­98» (Білики)

3

1

1

1

6:9

4

10

«Челсі+Буцики» (Кобеляки)

3

1

0

2

8:12

3

11

«Дашківка» (Дашківка)

2

0

0

2

4:8

0

12

«Червоні Квіти» (Чер. Квіти)

2

0

0

2

1:6

0

13

«Сокіл» (Білики)

4

0

0

4

7:25

0

 

ІІ ліга

Назва команди

І

В

Н

П

М

О

1

«Гелексі» (Кобеляки)

4

3

1

0

31:7

10

2

«Легіон» (Рибалки)

4

3

0

1

17:7

9

3

«Котовське» (Котовське)

4

3

0

1

19:11

9

4

«Граніт» (Кобеляки)

3

3

0

0

10:4

9

5

«Дніпро» (Світлогірське)

4

2

2

0

16:8

8

6

«Дрижина» (Др. Гребля)

3

2

1

0

10:3

7

7

«Поділ» (Білики)

3

2

1

0

10:6

7

8

«Фаворит» (Кунівка)

4

1

1

2

19:10

4

9

«Маяк» (Орлик)

3

0

1

2

5:10

1

10

«Василівка» (Василівка)

4

0

1

3

8:17

1

11

«Оріль» (Канави)

3

0

0

3

2:13

0

12

«Колос» (Павлівка)

3

0

0

3

5:20

0

13

«Ветеран» (Бутенки­Дрижина)

4

0

0

3

7:43

0

 

ІІІ ліга

Назва команди

І

В

Н

П

М

О

1

«Олімпік» (Красне)

4

3

0

1

17:10

9

2

«Лідер­2» (ДЮСШ)

3

3

0

0

14:8

9

3

«Сокіл­2» (Білики)

4

3

0

1

15:10

9

4

«Чорбівка»(Чорбівка)

4

2

1

1

19:10

7

5

«Придніпрянське» (Придніпр.)

2

2

0

0

14:4

6

6

«Лідер­1» (ДЮСШ)

4

2

0

2

16:12

6

7

«Поділ­2» (Поділ)

4

2

0

2

13:13

6

8

«Урожай» (Мідянівка)

4

2

0

2

8:9

6

9

«Газ­комплект» (Кобеляки)

4

1

0

3

12:17

3

10

« Сокіл ДЮСШ»

3

1

0

2

5:14

3

11

«Канави­2» (Канави)

4

1

0

3

9:20

3

12

«Кірове» (Лебединське)

2

0

1

1

5:6

1

13

«Бродщина» (Бродщина)

1

0

0

1

1:2

0

14

«Аграрій» (Марківка)

3

0

0

3

5:21

0

 

Автор: «ЕХО»

Загрузка...