Яценюк розповів, як підняти українську економіку

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк вважає, що макроекономічна стабільність України безпосередньо пов’язана з політичною стабільністю.
Про це він сказав у Кабінеті міністрів під час засідання Ради фінансової стабільності, повідомляє «Укрінформ».
На засіданні урядовці будуть обговорювати необхідні кроки для стабілізації макроекономічної ситуації у 2016 році. Арсеній Яценюк наголосив, що ріст економіки прямо пов’язаний з політичною стабільністю у країні.
Це відповідальність усіх: як уряду, так і центрального банку, так і членів парламенту у тому, щоб продовжувати шлях реформ, який Україна розпочала 24 місяці тому, — сказав прем’єр.
За словами політика, одним з основних елементів досягнення стабільності є реалізація кроків, передбачених урядовою програмою, Європейським банком реконструкції та розвитку, МВФ, Світовим банком, Європейським інвестиційним банком та Європейським Союзом.
«Кроки непрості, але це єдиний рецепт, яким чином можна привнести економічне зростання. Для нас, як для уряду, вкрай важлива цінова стабільність, тобто, низький рівень інфляції. Це досягається засобами і методами, які є в руках уряду, і монетарної політики центрального банку України», — вважає Яценюк.

Загрузка...