Як він відреагував? Матіоса просять продати годинник, щоб допомогти військовим

Українські волонтери закликали головного військового прокурора Анатолія Матіоса продати люксовий швейцарський годинник Breguet і купити бійцям АТО тепловізор. – повідомляє Корупція.Інфо

Таке прохання волонтерська організація "Повернись живим" опублікувала у Facebook.

"Багатьом із вас він знайомий як "Толя-тепловізор". Після того, як минулої осені півкраїни пояснювало цьому персонажу закони фізики і принципи роботи військової оптики, більшості з вас головного військового прокурора Анатолія Матіоса представляти точно не потрібно. Не минуло й року, як про цю "людину-легенду" нам знову нагадали ЗМІ. Цього разу його ім'я привернуло увагу через неабиякий статок, вказаний ним у е-декларації. Звідки взялися задекларовані мільйони – екс-заступник керівника Головного контрольного управління Адміністрації президента Януковича, а нині головний військовий прокурор Анатолій Матіос, пояснювати не вважає за потрібне", – написали волонтери.

Сьогодні в Україні відзначають День співробітника прокуратури. На честь такого великого свята активісти вирішили надіслати "листи щастя" п'ятьом найбагатшим представникам відомства. Серед них опинився і Матіос, і генеральний прокурор Юрій Луценко.

"Вже традиційно найзаможнішим політикам і чиновникам ми нагадуємо про традиції жертвувати на добрі справи "десятину" від доходів і продовжуємо чекати відповідей на вже відправлені листи", – додали волонтери.

Загрузка...
  • полубатон

    Старый добрый СОВОК… А таварисч лёнин с бревнышком будет?