Це просто не вкладається в голові: боєць АТО жорстоко вбив свого командира і втік до терористів

У зоні АТО боєць ВСУ жорстоко вбив командира і втік на сторону терористів.

1 грудня в зоні проведення АТО на Донбасі український військовий "одного з наших підрозділів скоїв тяжкий злочин і з надією на те, що уникне покарання, він перейшов на бік противника", повідомляє Корупція. Інфо

Про це вранці 2 грудня повідомив прес-центр штабу АТО на своїй станиці в Facebook.

"Увага! Вчора боєць одного з наших підрозділів скоїв тяжкий злочин. З надією на те, що уникне покарання він перейшов на бік противника", – повідомили в штабі.

У той же час відомий волонтер Роман Доник на своїй сторінці зазначає, що зрадник служив на Донбасі в складі 93-ї бригади, а сам був родом з Одеси.

"З приводу перебіжчика з 93. Швидше за все він для цього і пішов в ЗСУ. Чисто контррозвідка прощелкала. Прийшов через Красноармійський Військкомат. Сам з Одеси. Русский. Дочекався коли товариші по службі поїхали у справах, поранив з автомата, а потім добив ножем (не проста це справа людини ножем добити) командира взводу. Зібрав зброю і гранатомети, сів у беху і намагався піти на ту сторону. Відразу відреагували, підключили міномети, беху відбили. Сепарок пішов на ту сторону. Якби нормально працювали військкомати, психологи і контррозвідка, то не втратили б сьогодні хорошу людину, взводного", – написав Доник.

Загрузка...