Хто несе відповідальність за побиття студентів на Майдані

Побиття студентів в ніч на 30 листопада назвали найбільшим злочином проти демократії на той час.
Валентин згадує як наступав «Беркут»: синці та подряпини від «беркутівської» дубинки отримала в ту ніч і Єлизавета. Однак потерпілою у справі її не визнали. Та на відміну від Валентина, хоча б допитали як свідка.
Голова департаменту спецрозслідувань Сергій Горбатюк розповів, що допитують тільки тих, хто щось знає. Поки прокурори дізнаються, що особа була свідком злочину, може пройти багато часу. Вважає, майданівці могли б виявити ініціативу.
Адвокат постраждалих в ніч на 30 листопада заявив, що прокуратура справу не затягує. Ще рік тому в суд передали 2 провадження. Одне з них стосується незаконного рішення про заборону акцій – судять екс-очільника КМДА Олександра Попова. Інше – слухання щодо 5 керівників «Беркуту», які причетні до подій 30 листопада. Але жоден з підозрюваних не перебуває під вартою.
Ба більше, Міністр внутрішніх справ нагородив Дедюка орденом за особливу мужність та героїзм виявлені під час захисту територіальної цілісності України.
Адвокати майданівців сумніваються, що командирів «Беркуту» дійсно покарають. Зараз справа перебуває на етапі допиту більше 2 сотень потерпілих. Рішення, щодо покарання винних у побитті студентів не варто чекати і до 4 річниці.

+Відео

Загрузка...