Підкуп нардепів, рейдерство, корупційні переговори з бізнесменами: шокуючі подробиці “компромату” на Порошенка

Онищенко повідомив подробиці "компромату" на Порошенка.

Народний депутат Олександр Онищенко заявив про передачу американським спецслужбам "компромату" на Президента України Петра Порошенка, в якому йдеться про корупційні схеми глави держави, повідомляє Корупція. Інфо

За його словами, зміст компромату складається з доказів підкупу парламентарів, рейдерства, корупційних переговорів із бізнесменами.

"Це голосування, рейдерство, переговори з певними бізнесменами щодо низки питань, скільки грошей вони йому винні. Це досить великі суми – близько 300 мільйонів доларів. У нього майже на всіх депутатів порушено кримінальні справи, він підвісив їх на гачок. Це манера його спілкування в політиці", – зазначив він.

Як запевнив Онищенко, він вжив усіх заходів з фіксування корупційних справ українського Президента і записи всіх переговорів з його представниками після відбуття в Лондон.

"Знаючи Порошенка, людину, яка всіх "розводить" та обманює, я встиг перестрахуватися. Тому коли до мене приїхали в Лондон для переговорів, я доповів британським спецслужбам, які все зафіксували", – розповів він.

За словами депутата, ці дані були зібрані за два роки його перебування в команді Порошенка. При цьому він не заперечує своєї відповідальності за причетність до "корупційних схем" Президента.

"Я працював із президентом останні 2 роки, виконував всі його вказівки, я цього не виключаю", – констатував Онищенко.

Раніше народний депутат Олександр Онищенко, який покинув Україну, заявив, що передав компромат на президента України Петра Порошенка спецслужбам США.

Нагадаємо, 1 грудня 2016 року СБУ заявила, що підозрює нардепа-втікача Онищенка в державній зраді. За даними українських спецслужб, "Онищенко отримав паспорт громадянина РФ і в обмін погодився на співпрацю з російською владою для певної дестабілізації ситуації в Україні".

Загрузка...