Не обійшлося без Порошенко: нардеп Лещенко зробив нову заяву про свою квартиру

Народний депутат від "Блоку Петра Порошенко" Сергій Лещенко, навколо покупки яким квартири в центрі Києва вибухнув великий скандал, зробив нову заяву про квартирі, в якому побічно звинуватив у переслідуваннях на свою адресу Адміністрації президента Петра Порошенка.

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на Facebook Лещенко, передає Корупція Інфо

"Все-таки, квартира на Франка 11/11 приречена бути легендарним місцем. Вже навіть цілого президентові вона жити спокійно не дає. Порошенко через заступника глави Адміністрації президента Філатова зажадав, щоб мене там гарненько покарали, штраф впаяли якийсь позахмарний або навіть конфіскацію", — повідомив Лещенко. 

"Спасибі "Дзеркалу тижня", тепер хоч буду знати, хто кому давав команди по моїй справі. Зовсім мізками рушили, раз витрачають на цю дурницю свій дорогоцінний час. Нічого, народ їх рано чи пізно їм повправляет", — додав Лещенко.

У матеріалі "Дзеркала тижня" зазначено, що "своїми діями НАПК (Національне агентство по запобіганню корупції — Ред.) побічно підтвердив інформацію про те, що його члени отримують завдання на Банковій".
 

Загрузка...