Лещенко звинуватив НАЗК у брехні

Нардеп від БПП Сергій Лещенко звинуватив у брехні Національне агентство по запобіганню корупції: за словами депутата, ніяких знижок на покупку квартири він не отримував.

Лещенко написав на своїй сторінці у Facebook, що у вівторок, 29 листопада, він отримав запрошення від НАПКА для роз'яснення обставин покупки квартири, передає Корупція.Інфо

"У мене були інші плани на день, але прибув о 17:30 з документами. Проте замість "пояснень" мене вже чекала налаштована відеокамера, і співробітник НАЗК повідомив, що буде знайомити мене з протоколом про адміністративне правопорушення. На що я відповів, що наполягаю на присутності свого адвоката", – написав Лещенко.

Незважаючи на це, працівники НАЗК "оприлюднили брехливе оголошення".

"Сьогодні вранці я прокинувся людиною, якій подарували 1,8 млн грн. Відчуваю себе дуже щасливим, тільки от не можу пригадати, де ці гроші лежать. Тому що вони існують тільки в уяві співробітників НАЗК ..", – написав нардеп сьогодні, 1 грудня.

Також Лещенко додав, що хотів би, щоб так само перевірили декларацію Матіоса, квартири Луценка і вплив на суди Грановського. "Але ви знаєте краще за мене. – Їм нічого не буде А я ще поборюсь", – підсумував він.

Загрузка...