Журналіст «спіймав» у київському аеропорту спонсора «ДНР» «Обжору»-Соболева (фотофакт)

Журналіст "спіймав" у київському аеропорту спонсора "ДНР" "Обжору"-Соболева (фотофакт)

У київському аеропорту 30 листопада сфотографували члена постійної комісії Київоблради з питань бюджету і фінансів В’ячеслава Соболєва, якого пов’язують з мережею «Обжора», що спонсорує терористичну організацію «ДНР».

Про це заявив в facebook журналіст Андрій Дзіндзя. 

«Сьогодні в аеропорту «зловили» ватного В’ячеслава Соболєва, про якого писав Денис Казанський, що він причетний до мережі» Обжора «, яка є одним зі спонсорів» ДНР «. Вчора СБУ взяли бізнесменів, що володіють мережею супермаркетів в» ДНР «та раптово Соболєв різко тікає з України!» — Написав він.

Журналіст "спіймав" у київському аеропорту спонсора "ДНР" "Обжору"-Соболева (фотофакт)
Зауважимо, що пізніше пост з соцмережі був видалений, публікуємо його скріншот

Журналіст "спіймав" у київському аеропорту спонсора "ДНР" "Обжору"-Соболева (фотофакт)

Нагадаємо, що Соболєв раніше заявляв, що ще в 2007 році вийшов із засновників «Обжори» і не має до неї ніякого відношення. У відповідь на це ЗМІ публікували звернення до лідерів парламентської фракції БПП від «патріотів Київської області», які в деталях, з документами і схемами доводили протилежне: що через ряд своїх поплічників Соболєв безпосередньо контролює роботу мережі. А значить — спонсорує «ДНР», тероризм і смерті українців на Сході.

Найбільший скандал, відомий на ринку ще до висунення Соболєва в депутати по Київщині, був пов’язаний з банкрутством мережі і невиплатою Промінвестбанку (контролюється російським Зовнішекономбанком) кредиту в розмірі понад 600 млн грн. Схему нібито придумав і «погодив в верхах» впливовий тесть Шпігель, Соболєв ж лише майстерно виконав свою партію в Україні.

Як повідомляють ЗМІ «Обжора» продовжує успішно працювати на окупованій терористами території і торгувати всім, що можна провести через «кордон». Навесні 2014 року на магазинах мережі вивішували прапори «ДНР», роздавали там агітлистівки терористів.

Загрузка...