Жириновський присоромив Кіркорова за інцидент з французьким композитором (відео)

Жириновський присоромив Кіркорова за інцидент з французьким композитором (відео)

Володимир Жириновський присоромив співака-плагіатника Філіпа Кіркорова за ситуацію із затриманням французького композитора Дідьє Маруані та його юриста Ігоря Трунова в Москві. На думку лідера російської політичної партії ЛДПР, відповідальність за подію лежить саме на Кіркорові

«Этот позор с Киркоровым, француз приезжает получать деньги, а его чуть ли не арестовывают. Зачем мы позорим собственную страну?» — обурений Жириновський.

«Адвокат Киркорова знал, что это профанация, блеф, пранкеры это придумали все, ты скажи французу: «Не приезжай», это не Киркоров вел с вами переговоры. Француз же приехал получать деньги — его в банке арестовывают. Чего мы позорим? Это недопустимо, и Киркорову должно быть стыдно», — упевнений депутат Держдуми.

Як повідомлялося раніше, французький музикант був затриманий в Москві ввечері 29 листопада після того як російський співак Філіп Кіркоров звинуватив його в здирстві у відповідь на позов француза про плагіат.

За словами Кіркорова, в листуванні артист зажадав сплатити йому 1 мільйон євро за використання пісні «Жорстока любов», яка є плагіатом композиції Symphonic Space Dream.

Загрузка...