Віце-прем’єр Кириленко не пояснив, звідки у вічного чиновника «Палац Слави» і квартира на Печерську

«Слідство.Інфо» починає новий проект: «Голуби сизі» про найбільш скандальні електронні декларації чиновників.

Про це йдеться на сторінці проекту у Фейсбук.

«Наш план такий: знаходимо сумнівну декларацію, просимо посадовця дати пояснення. Досліджуємо інші його статки. Не пояснює сам – домагаємось його відставки і покарання. Для цього звертаємось в НАЗК та НАБУ, надаємо темі максимального розголосу», – йдеться у повідомленні.

Перший матеріал про гуманітарного віце-прем’єра В’ячеслава Кириленка, який нічого не хоче пояснювати про свою елітну нерухомість.

«Дорогий друже, ви даремно витрачаєте час!» – так відповів віце-прем’єр Кириленко на наше прохання пояснити, звідки в нього дорога нерухомість. Згідно е-декларації чиновника, родині Кириленків належать елітна квартира на Печерську і великий маєток під Києвом. Останні 14 років В’ячеслав Кириленко працював або у Верховній Раді або в уряді. Його дружина – викладач. Може, пану В’ячеславу просто нічого сказати на свій захист? Тому, треба, як мінімум, йти у відставку. А ще готуватися до перевірки від НАЗК та НАБУ», – повідомляє «Слідство.Інфо».

Своєю чергою Дмитро Гнап на своїй сторінці у Фейсбук зазначив, що «з електронними деклараціями все просто: або ти пояснюєш походження задекларованого майна. Або йдеш геть з посади. Так що, Кириленко стане першим «голубом сизим» з урядовців, на якого ми готуємо заяву до НАЗК».

Источник

Загрузка...