Відомому харківському сепаратисту відмовили в наданні паспорта «ДНР»

Відомому харківському сепаратисту відмовили в наданні паспорта "ДНР"

Костянтину Долгову прийшла офіційна відмова, в якій міститься посилання на постанову «ради міністрів ДНР» від 12 грудня 2016 року, тобто дня, який ще не настав.

Повідомляє портал «АНТИКОР» з посиланням на ЗМІ.

Журналіст і активіст харківського Антимайдану Костянтин Долгов повідомив у Facebook, що йому відмовили в отриманні паспорта «ДНР». 

Він розповів, що два з половиною місяці тому здав документи, включаючи квитанцію про сплату держмита (250 російських рублів) в «міграційну службу ДНР». «Прошло месяца полтора. Решил позвонить начальнику миграционной службы Краснощоке Владимиру Ивановичу, поинтересоваться, что там с моим паспортом. Он по телефону ответил мне, что нет оснований для выдачи Долгову Константину Геннадьевичу паспорта гражданина ДНР», – поскаржився сепаратист.

Потім Долгову прийшла офіційна відмова, в якій міститься посилання на постанову «ради міністрів ДНР» від 12 грудня 2016 року, тобто дня, який ще не настав. «Любопытно, вернут ли 250 рублей, а если нет – хотелось бы знать, куда они пойдут», – написав Долгов, привітавши з отриманням такого «документа» російського актора Івана Охлобистіна.

Відомому харківському сепаратисту відмовили в наданні паспорта "ДНР"

Загрузка...