Всього 545: Нацрада оприлюднила список заборонених в Україні фільмів і серіалів

Всього 545: Нацрада оприлюднила список заборонених в Україні фільмів і серіалів

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оприлюднила перелік з понад 500 фільмів і серіалів, заборонених в Україні протягом останніх двох років. Список оприлюднений на офіційному сайті Нацради.

Протягом 2014-2016 рр .. Держкіно відмовило у державній реєстрації і скасував прокатні посвідчення на трансляцію понад 500 фільмів і серіалів.

У списку є такі відомі фільми і серіали як «Бандитський Петербург», «Агент національної безпеки», «Брат-2», «Вороніни», «Гірко!», «ДМБ», «Ялинки 2», «Каменська», «Майстер і Маргарита», «Вулиці розбитих ліхтарів», «Фізрук», «Інтерни»,  «Тарас Бульба» (реж. В.Бортко), 

У Нацраді пояснили, що за результатами постійних моніторингів телеканалів регулятор щотижня звертається в Державне агентство України з питань кіно за дотримання телекомпаніями вимог Законів України «Про кінематографію» та Закон «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їх символіки» для вжиття відповідних заходів.

Серіали і фільми, в яких регулятор вбачає ознаки порушень законодавства, передають на розгляд Експертної комісії з питань поширення і демонстрації фільмів.

Після експертизи члени комісії роблять висновок про відповідність фільмів чинному законодавству, на підставі якого Держкіно може відмовити у державній реєстрації фільмів та видачі державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів або його скасувати.

Загрузка...